SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir 200 euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
192165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Emshir, mbrapa UBT-se. Banesa ka siperfaqe prej 55m², gjendet ne katin e 2-te dhe eshte e mobiluar.

Posedon:

» Dhome te gjumit,
» Sallon
» Kuzhine
» Banjo
» Ballkon
» Koridor

Poashtu ka garazh, kamera sigurie.
Banesa lirohet me 1 Qershor.

Cmimi 200 euro

Agjensioni "HomeLink"

per informata shtese na kontaktoni ne:

045550554
+38345550554 viber&whatsapp
agjensioni.homelink@gmail.com
Informata rreth publikuesit
HomeLink
Prishtinë
045550554
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »