SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) LOKAL afarist në Fushë Kosovë rruga kryesore kati i parë 400m²
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '19
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
192166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) LOKAL afarist në Fushë Kosovë rruga kryesore kati i parë 400m²

Lëshohet LOKALI afarist me Qira në Fushë Kosovë rruga kryesore. Kati i parë. Sipërfaqja (400m²). Posedon air conditioner, dy Banjo, Terase të vogël, dhe ndriçim të mjaftueshëm.

Lokali është i përshtatshëm për shumë lloje veprimtarish si: Zyre, Ordinancë, Call Center etj..

- Çmimi 2000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »