SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Mat 1
Çmimi :
€40,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
192169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne mat 1 kompleksi 'Blini' me pamje juge-lindje banesa ka 50.4 metra katror gjindet ne katin e 5 dhe ka këtë renditje.
*Sallon me kuzhine
*Nje dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Çmimi 40 500 Euro


Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »