SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 138m2, B. i Diellit !
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
ID e produktit :
192176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 138m2 neto. Eshte me dy nivele (kate).Kati i pare ka sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, terase dhe shpajz. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, banjo, terase dhe nji shpajz.Ka uje 24 ore/dite.Ka ngrohje qendrore te veqante, me rryme elektrike.Shitet edhe me mobilje edhe pa mobilje. Varesisht prej nevojave te klientit.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkumbim
Ferizaj
044224890
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »