SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 53m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
192216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 53m2 ne shitje ne Tophan afer Ministris se Shendetesis.
Banesa ndodhet ne katin e IX-te me lifte dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
Pamjen nga Lindja
Banesa eshte e rregulluar me standarde evropiane ne menyr qe te gjeni rahatin tuaj,
-Rahatis tuaj ju shtohet edhe pamja tejet e bukure.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »