SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira në Bregun e Diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qira në Bregun e Diellit
Banesa gjendet në Bregun e Diellit në hyrjën e klinikës Anaderm dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon
2 Dhoma gjumi
1 Ballkon
1 Kuzhinë
1 Banjo

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »