SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane 3+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Tophane, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 7-te, 120m2
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
Qmimi 350euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »