SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat 81m2 ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
ID e produktit :
192235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat 81m2 ne shitje te "Muhaxheret" me saktesisht afer "Xhamise se Muhaxhereve"
Ndodhen ne pozite te favorshme me pamje e ndricim te mire, njera ndodhet ne katin e pare te banimit ndersa tjetra ne katin e nente me ashensor funksional
Kan dokumentacion te gatshem per perkthim te noteri, cmimi per banesen ne katin e pare eshte 1100€ m2 ndersa tjetra 800€ m2 ne katin e nente te banimit, kan nga dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, shpajzin(mund te shnderrohet ne banjo te dyte) dhe ballkon
049157113/049445711/049406434/0445567774
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »