SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti dhe Restorani me qera afer ETC.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
192237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti dhe restorani me qera me lokacion ne Kodren e Trimave adresa Rr. Vellezerit Fazliu Prishtine-Podujeve Km. 1, 10000 Prishtina afer ETC. Per me shume kontaktoni 044/905-206.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »