SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 85m2 në shitje në "Green Emerald Residencë" - Mati 1.
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
192239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Mati 1, në kompleksin “Green Emerald Residencë”, kompleks ky i cili është ndërtuar standardet më të larta të ndërtimit kualitativ si: Dritare “Rehau” me izolim tre shtresor, sistemin e ujësjellsit dhe kanalizimit pa zhurmë “SILENT PRO” të brendit zviceran “GEBERIT”, fasada dhe lyerja me produkte shumë kualitative të kompanisë sllovene “JUB” etj. Kompleksi gjithashtu do të ketë vetëm 4 banesa në kat, dy ashensorë si dhe dyer të blinduara kundër zjarrit.
Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »