SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesa te kuadraturave te ndryshme ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
192241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesa te kuadraturave te ndryshme ne shitje ne lagjen e "Muhaxhereve" qe priten te startojne me punen ne korrik te 2018 ndersa perfundojne ne fund te vitit 2019, nje objekt me standarde te larta Europiane qe permbushe kushtet dhe komoditetet e kerkuara nga ana juaj, mvaresisht prej kerkeses kemi oferten per ju
Objekti pritet te behet ne nje pozite te favorshme vetem 2 min larg qendres se Prishtines
Çmimi fillestar 1100€ m2, ofertat e limituara
049157113/049445711/049406434/0445567774
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »