SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne Lakrishte
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Lakrishte (kompleksi Tregtia). Banesa eshte e re, e mobiluar dhe e pa banuar me perpara.
Renditja:

2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor


Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »