SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira banesa
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
192244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer Gjimanzit "Sami Frasheri" (saktesisht te hamburgeri "ABA").
Te gjitha te kompletuara me mobile shume te mira dhe komfore. Ka air conditioner. Kati i pare.

Renditja:
1 dhome dite dhe kuzhine komplete me trapezari,
2 dhoma gjumi (nje per femije dhe nje per cift).
1 banjo
1 ballkon
1 shpajz dhe koridor

Per cdo informate na kontaktoni ne tel./viber::
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »