SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me 10 Ari truall
Çmimi :
€92,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
192253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjindet ne Fshatin Drenovc,komuna e Prishtines.Distanaca me Kryeqytet te prishtines është 12 km! Rruga eshte e Asfaltuar nga shtepia deri ne qytet! Shtepia e gjitha eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim! Fshati eshte shume i qet per banim! Uje 24h nga Ujësjellsi Prishtina,plus shtepia ka edhe hidrofor me rrym!Shtepia ka nxemje qendrore! shtepia e ka kete Renditje: 3-dhoma gjumi,salloni me kuzhin montuse,dy banjo,shtepia eshte e izoluar jasht dhe mbrenda,shtepia ka 4-garazha per shfrytezim te veturave dhe shfrytzim per ndeja ditore,Qmimi i diskutushem!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Prishtinë
049773314/044623623
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »