SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa e mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
192263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 97m2. Banesa eshte teresisht e mobiluar. Posedon dy dhoma te medha gjumi, sallon dhe kuzhine, depo (shpajz) , terrase (ballkon) dhe korridor.Ka ndriqim te mjaftueshem dhe nuk ka asnje objekt tjeter afer qe e pengon.Banesa perkthehet menjeher pas arritjes se marreveshjes. Banesa gjindet afer shkolles fillore Mihal Grameno,Ne Objekt te Viva Fresh.
Ndertimi:Cima Construction
Cmimi sipas marreveshjes.
+38349819917 Viber
Informata rreth publikuesit
veton
Prishtinë
+38349819917
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »