SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne "Dardani" te Beni Dona
Ndodhet ne katin e dyte te banimit me ashensor funksional, ka kete renditje- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon
Eshte totalisht e mobiluar dhe e gatshme per banim me te gjitha gjerat funksionale dhe te gatshme, ofrohet per cift ose familjare me qendrim afat-gjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »