SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qira ne Dragodan/Arberi te Komuna e re
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:43
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
192274
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti me qira ne Dragodan/Arberi afer Komunes se re ne rruge kryesore
Objekti eshte ne katin e 1 me siperfaqe prej 350m2 dhe eshte i pershtatshem per cfardo veprimtarie .
Ka parking privat

Cmimi i qirase eshte 1500euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 044 755 859 | 038 22 66 78
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »