SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
192279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne lagjen "Bregu i Diellit" te rrethi perball Viva Fresh Store
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim ndodhet ne katin e katert te banimit pa ashensor, ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, ballkon dhe shpajz
Ofrohet per qendrim afat-gjate familjare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »