SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten objektet me hapsire 200m2+150m2+150m2 me 70ari toke !DELTA
Çmimi :
€480,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
ID e produktit :
192282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen per shitje objektet me hapsire prej 200m2+150m2+150m2 me 70 ari toke ne "Magjistralen Prishtine-Ferizaj, posedon nje objekt afarisht me hapsire prej 200m2 dhe dy hapsira te tjera me nga 150m2 ndersa ka edhe serren me siperfaqe prej 1500m2. Ka leje ndertimi per objekt 600m2 si dhe per kycje ne magjistrale posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »