SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET- Banesa ne Fushe Kosove, 65 m2, Kati 8, dhome gjumi, sallo
Çmimi :
€26,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
ID e produktit :
192286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET- Banesa ne Fushe Kosove, 65 m2, Kati 8, dhome gjumi, sallon me kuzhine, koridor, banjo, shpajz, ballkon. Banesa gjindet mbrapa shkolles fillore "Mihajl Grameno" e ndertuar me kualitet te larte, e pershtatshme per te jetuar, lme lift dhe gjitha te mirat.
Cmimi 26.800 Euro
Kontakt +383 49 434 929 044 444 221
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »