SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 3 Banesa te Swiss Invest)457/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:03
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
192299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Banesa te Swiss Invest:

Banesa 1:84 m2-Kati 3.

Banesa 2:84 m2-Kati 6.

Banesa 3:84 m2-Kati 8.

Banesat perfundohen ne fund te vitit 2019.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »