SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 44m2 te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
192304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 44m2 te Parku i Qytetit.Banesa ndodhet ne katin e 2te dhe ka 2 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, banjo, Banesa eshte e mobiluar komplet.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat: 049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »