SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pfroj shtepi per zyre ne Qender ne Pejton
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192320
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Zyre ne qender te prishtines me 3dhoma per zyre banjo vc plus Bife ka lidhjen e internetit.shtepia leshohet per afat te gjat,qmimi i fundit 550€.Shiqo fotot dhe kontakto viber +38345644680.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »