SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj banes per shitje ne fushkosove afer shkolles mihal grameno 30.000€ urgjent
Çmimi :
€31.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
192322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Urgjent Banesen ne Fushkosovë- Banesa gjindet ne rrugen “Kuvendi i Lezhes” dhe eshte 300-500 metra largë nga Shkolla Mihail Grameno. Banesa eshte ndertim i MAB project. Gjindet ne katin e 5.me Ashensorë (liftë) Shitet me mobilje kompletë. Ka 68 metra katrore. Për më shumë na kontaktoni në VIBER+38345644680. Qmimi i fundit Urgjentë me mobilje 30.000€ Ose bojë ndrrimë me najë vetur te mire deri 10.000€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »