SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroje shtepit ne shitje afer lagjes nic ne Qagllavic 226m2 dhe 268m2
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
268 m²
ID e produktit :
192324
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjent shiten Shtepi ne Qagllavic afer lagjes Nic Shtepia ka 226 m2
 Dhe tjerat jan modele tjera 268m2 Kati perdhes ka Sallon me Kuzhin dhe Galeri, dhom xhumi, Banjo, koridori, dhe Garazha.
 Kati dyt ka 3 dhoma gjumi , 3 banjo , Hapsir per Lexim dy terasa Truall kan nga 2.7 Ari. Qmimi 190.000€ Urgjent sipas marveshjes. Për më shumë shiqoni fotot na kontaktoni në VIBER+38345644680

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »