SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroje banes per shitje ne fuahkosove perball Baut Marketit urgjent 37.000€ 93m2
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
192326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne rrugen kryesore , perball Jumbo - AL-Bau marketit Me nje pamje ekskluzive 3 kilometra larg stacionit te autobuseve ne Prishtine Banesa ka 2 dhoma te fjetjes ,1 sallonin me 1 kuzhine te gjitha me pamje nga Prishtina 1 banjo , 1 shpajz 1 ballkon te madh dhe koridori i madh Banesa eshte e re , e pabanueshme me pare dhe e gatshme per banime Posedon lift 24 ore Banesa eshte e punuar me kualitetin me te larte , jan perdorur materiale cilesore te qendrueshme Kati 10 Qmimi i fundit me pare kesh 37.000€.Për me shumë na kontaktoni në VIBER+38345644680.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »