SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet depo 900m2 me qira ne magjistralen Prishtine-Ferizaj !DELTA
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
192334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet depo 900m2 me qira ne magjistralen Prishtine-Ferizaj.
Depo ndodhet ne nje vende shume te pershtatshem gjeografik qe ua mundeson qasjen me te shpejte ne te gjithe Territorin e Kosoves.
Depo ne vete permban:
-Hapsira e depos 650m2
-Banim 100m2
-Zyre 2 kate me nga 100m2
-Hapsire prej 15 ari per parking si dhe hapsire para objektit.
-Dy Porta te medha te cilat ua mundeson levizje me te mire te paisjeve bartese.
-Kuzhine
-Sistem te kamerave
-Sistem te siguris
-Ngrohje qendrore me Pelet.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »