SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me Qira ne Tophane afer Komunes 280 €
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192344
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira ne Tophane afer Komunes se Vjeter dhe afer qafes te Bahollt.
Banesa ka 98 m2 dhe posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome Dite
-Kuzhine
-Depo
-Banjo
-Ballkon.
Super e mobiluar (mobilje te reja).
Parking privat personal me dirigjues.
Kati V (posedon lift).

Çmimi: 280 €/muaj (+30 € garazha) I panegociueshem.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »