SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 77m2 me qira te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
192355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 77m2 me qira te "Muhaxheret" ndodhet ne katin e nente te banimit posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, dy banjo, ballkon eshte e pa mobiluar posedon vetem kuzhinen me nje qosh dhe maqinen e larjes
E pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate, menyra e pageses me nje muaj qira avans (Depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »