SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 80m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 80m2 me qira ne lagjen "Pejton" ne nje vend mjaft te favorshem e te frekuentuar
Posedon 80m2 hapsire te shfrytezueshme si dhe ne pjesen e pasme ka edhe kuzhinen te gatshme
E pershtatshme per zhvillim te veprimtarive te ndryshme sidomos per tekstil, mode, etj
Ofrohet me menyren e pageses nje vit parapagim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »