SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepija ne Gjilan (lagjja Dheu i Bardhe)Shtepia eshte rr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '13
ID e produktit :
19236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepija ne Gjilan (lagjja Dheu i Bardhe)

Shtepia eshte rreth 420 Metra katror dhe eshte 3 katshe

Kati i pare(me shume se 100 metra katror ) eshte shume i pershtatshem edhe per lokal si zyra ,klinik etj

Kushtet maksimale per jeteseNr kontaktues : 045 686 476
Informata rreth publikuesit
Mentor
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »