SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 140m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
192360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 140m2 me qira ne "Pejton" ne nje rruge mjaft te frekuentuar e te qarkullueshme
Lokali ka hapsire prej 70m2 ne perdhese dhe 70m2 te tjera ne bodrum
Eshte i favorshem per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme duke llogarite edhe lokacionin, ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans (Depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »