SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa (Garsonjere) Lagje Spitalit
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192412
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa garsonjere ne Lagjen e Spitalit, banesa eshte e gjitha e mobiluar eshte 39m2, banesa gjendet ne katin e 5-te dhe eshte ndertim i ri ka edhe ashensor funksional.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon
- Kuzhine
- Korridor
- Banjo
Qmimi 30 000€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »