SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes për shitje Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
192427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për shitje, banesë 87.24 m2 në Rr.Dardania Fushë Kosovë, në katin e 6 (gjashtë) e cila ndahet në: Sallon me kuzhinë, dy dhomë gjumi, banjo, korridor dhe dy terrasa

E dizajnuar me shije, banesa 87.1 m2 ofron gjithçka që duhet për një jetë komode, ka shfrytëzim maximal, e mobilura dhe me paisje të cilsis së lart.

__
Objekti banesorë eshte ndertuar nga CIMA shpk ndodhet në
Qendren e dytë te Fushë Kosovës 50m afër shkollës Mihajl Grameno mbi Lounge Bar FANARI përball ALBI dhe VIVA FRESH, ka pozitë shumë të mire si dhe keni qasje të shpejtë në rrugë kryesore Nënë Tereza

__
Çmimi:
Me marrëveshje

__
Për më shumë informata:
+383 44 145 147 (+Viber,)
Informata rreth publikuesit
Nederim
Prishtinë
044145147
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »