SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me Qira ne Qender - Kodi 1149
Çmimi :
€7.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:31
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
192441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt me Qira ne Qender - Kodi 1149

Lokacioni: Perball Parlamentit

Siperfaqe: 240 M2

Leshohet me Qira kati 1 dhe kati i 2

Siperfaqe:

- Hyrja - 38 M2
- Kati 1 - 101 M2
- Kati 2 - 101 M2

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Pelet
- 2 Mini Kuzhina
- 2 Wc
- Klima
- E pajisur me invetar pune

Çmimi €7 M2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »