SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE PEJTON PER ZYRE^
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
192449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Pejton saktesisht permbi dynerin Tatlises, banesa gjindet ne katin e I eshte e pa mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
banjo
teras

Banesa leshohet per zyre eshte e pershtatshme per shume veprimtari...

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.re
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »