SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 6 ari truall ne lagjen “Bregu i diellit -Aktash 2
Çmimi :
€550,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
192457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia fantastike e shtrire ne 6 ari truall ne lagjen “Bregu i diellit -Aktash 2”

Shtepia eshte 4 kateshe me gjithsejt 700 m2.

Kati perdhes eshte lokal.

3 kate jane mbi lokal dhe jane te ndara me hyrje te veqante. Katet posedojne dhoma te gjumit, sallon, kuzhine, banjo, ballkona.

Shtepia posedon ngrohjen qendrore e cila mund te adaptohet ne dru/ thengjill, nafte ose me rryme. Gjithashtu posedon edhe bunarin ne kopsht 11m te thelle, keshtuqe furnizimi me uje mund te behet 24 ore panderprerje.

Informate me rendesi per bleresin potencial. Shtepia eshte e leshuar me qira me kontrate per 9 vitet e ardhshme!

Pronari posedon te gjitha dokumentat e nevojshme dhe bartja e prones mund te behet menjehere.

Ndodhet ne nje zone mjaft te qete banimi,e ekspozuar maksimalisht ndaj rrezeve te diellit.

Posedon vendparkim per 8 vetura.

Qmimi:550.000€

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »