SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet prapa Rezonance
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
192464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 troje mbrapa Rezonance. Trojet shiten bashkë apo edhe veq e veq. Dy troje kanë nga 367m2 ndërsa njëri 368m2 ndërsa në total 1100m2 (11 ari), përmasat janë ideale për ndërtim, përafërsisht 22m gjatë dhe 16.5m gjërë. Sipas Informatave për Plan Urbanistik të lëshuara nga Komuna lejohet ndërtimi P plus 2. infrastruktura është e kompletuar: rrugë e asfaltuar e gjërë 6m në të 3 anët, ujë, rrymë, kanalizim, kabllovik. Dokumentacioni në gjendje të rregullt.

Kodi: 0001Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Vlera
Prishtinë
045 251 251
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »