SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 104m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
192485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 104m2 ne shitje ne "Qender" afer pishave, lokali ndodhet ne nje pozite te favorshme e te qarkullueshme ne qender te qytetit te Prishtines
Ndodhet ne katin e pare ndersa momentalisht eshte i leshuar me qira dhe arketon 1000 € mujore
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »