SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 79,20m2 në shitje në Fushë Kosove – Britania Homes
Çmimi :
€43,560.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 79,20m2 në shitje në Fushë Kosove – Britania Homes.
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në kompleksin banesor te ndërtuar nga kompania e ndërtimit Britania Homes, është e gatshme për banim në Gusht 2018 dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T10220

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »