SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 35m2 dhe leshohet me qera ne Dardani
Çmimi :
€74,800.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
192509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 35m2 dhe leshohet me qera ne Dardani (te Kroi i bardh )

Lokali lëshohet me qera çmimi i qeras :250Euro


çmimi i shitjes : 74.800Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »