SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80.50m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Hoxha invest group.
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80.50m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Hoxha invest group.
Banesa gjendet në lagjen Mati 1 (rruga C), në kompleksin HIG (Hoxha invest group), është në ndërtim e sipër si kompleks, hyrja ku banesa gjendet është përfunduar ndërtimi I vrazhdë. Banesa ka pozitë Jug Lindje dhe është në katin e X-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Depo
1 Ballkon

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »