SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE DRAGODAN - MBI BINART E TRENIT^
Çmimi :
€83,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne dragodan me saktesishte mbi binart e trenit, banesa eshte ne ndertim e siper gjindet ne katin e I dhe ka kete renditje :

sallon
kuzhine te veqant
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
wc
shpajz

Cmimi i baneses per m2 eshte 850 euro qe ne totali i bije 83.300 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.am
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »