SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP ME QIRA ZYREN NE ULPIANE TE FONTANA^
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
192538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj zyren me qira ne Ulpiane, tek Simfonia.ka 104 m2, kati perdhes, eshte me inventar dhe ka kete renditje :

- 4 hapesira (dhoma)
- korridori
- banjo
- teras

kontakti: 044 433 667
+38344 433667 viber
search-agency@live.com
o.is
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »