SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESN NE FUSHE KOSOVE-PRAPA SHKOLLES^
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
135 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove prapa shkolles Mihail Gramenos. Banesa gjindet ne katin e 8 lifti punon eshte e mobiluar dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
tri dhoma gjumi
koridor
2 teras
banjo

Cmimi 55.000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.fe
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »