SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall 28 Ari në shitje në Shkabaj.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
2800 m²
ID e produktit :
192542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet në Shkabaj, ka gjithsej 28 Ari dhe posedon infrastrukturë komplete.
Trualli ndodhet në zonë industrial ku lejohet ndërtimi i objekteve afariste.
Çmimi sipas marrëveshjes.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »