SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Emshir
Çmimi :
€67,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
192545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Emshir
Kompleksi BLERI
Banesa gjindet ne katin e katërt dhe ka këtë renditje
*Sallon me kuzhine
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet komplet e mobiluar dhe ka gjithësej 71 metra katror

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »