SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit 110m2 me Super Cmim
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
192548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje me Super Cmim në lagjen Bregu i Diellit afër vorrit të Ibrahim Rugoves. 110m2
Banesa është komplet e mobiluar me te gjitha gjërat e nevojshme dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Dy Ballkona
Ka pamje shumë të mir, gjat tër dites rrezet e Diellit bien mbi banes.
Banesa ka një super cmim të lir dhe shitet me gjith mobilet.
Cmimi 750 euro m2
Per Info +38345347047
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »