SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITETN#banesa me sipërfaqe të ndryshme afer rruges B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
192552
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#banesa me dimensione të ndryshme afer rrugës “B”(Lagjia e spitalit) në kompleksin Blini II..
▪️Kompleksi Blini II ka një ndërtim shum cilësorë dhe modern,është i vetmi kompleks që ofron 70% të hapsirës për (parking të jashtëm,këndin e lodrave për fëmijë.hapsirë gjelbēruse,etj.),
▪️Ka një pozitë mjaftë të mirë për banim,gjendet afer rruges B ka qasje të lehtë në qendër dhe pjesët tjera të qytetit..
▪️Kompleksi Blini II është ndërtim e sipër pjesa e pare e kompleksit që përbëhet prej tri llamellave përfundon në gjysmën e vitit 2019.banesat kanë sipërfaqe::
—110m2(3+1)/
—56m2(1+1)/
—87.5m2(2+1)/
—81m2(2+1)/
——————————————————————————
—75m2(2+1)m2/
—75.4m2(2+1)m2/
—83.2m2(2+1)m2/
—55.6m2(1+1)m2/
—53m2(1+1)m2/
—109.6m2(3+1)m2/
—82.5m2(2+1)m2/
———————————————————————————119.4m2(3+1)/
—112.6m2(3+1)/
—53.8m2(1+1)/
—53m2(1+1)/
—53.1m2(1+1)/
—86.8m2(2+1)/
—82.8m2(2+1)/
—75.7m2(2+1)/
Qmimi i volitshum..
Info:+38345653447
Facebook:Maison Patundshmëri
email:alisinani25@gmail.com
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »