SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj Garsonjere dhe Dhoma me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
192558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj garaonjere me qera ka 3 shtreter gjindet ne katin perdhes. Leshoj dhe 2 dhoma ne kuader te baneses , banesa gjindet afer postes madhe karshi tregut te gjelbert

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Pristina
045101100
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »